Saturday, August 27, 2011

Deal of the week

For a buck apiece, how fancy can they be?

3 comments:

Barbara Bruederlin said...

I wonder how much 20 of them would cost?

Ole Phat Stu said...

Typical USA! You can't buy just one, you have to hog all ten. Obesity is not phat!

Ricky Shambles said...

I'd only buy if they were actual off-brand "Lil Debbies" snack cakes. And I would put them on a shelf as a conversation piece.